ЦСКА спечели много важна победа с 2:1 при гостуването си на

...

ЦСКА лидер в шампионата след важна победа

ЦСКА завоюва доста значима победа с 2:1 при гостуването си на Ботев Враца. Така алените дават вяра най-малко в първите кръгове.на новото състезание, че могат да се борят за купата.

ЦСКА излезе преди всичко в класирането със 7 точки.

По-добрата игра на " алените " даде резултат след 17 минути игра, когато Рафаел Енрике с глава означи след ужасно центриране на Греъм Кери.

Преди това с дежурните си пропуски се регистрира Али Соу.

В края на полувремето обаче Ботев изравни. Зехиров стреля от дребен ъгъл, а Бусато мазета право в краката на Даниел Генов, който нямаше по какъв начин да пропусне.

След няколко пропуща през целия мач, Али Соу въпреки всичко се реваншира и изведе ЦСКА още веднъж напред в резултата Това стана в 72-та минута.

До края на мача гостите успокоиха темпото и съумяха да задържат доста скъпия си аванс;
Източник: standartnews.com